Logistic Wheels

Logistic Wheels

Pro nově vzniklou společnost Logistic Wheels s.r.o. jsme vytvářeli kompletní vizuální identitu, od tvorby loga, tvorbu grafických materiálů (vizitek, letáků, brožur, hlavičkovýh papírů) až po tvorbu webových stránek, včetně zpracování promo a produktových videí.

Netable

Netable

Netable je vyjímečný produkt pro seniory vyvinutý a vyráběý společností Exbydo. Podíleli jsme se na kompletní vizuální propagaci tohoto produktu, od navržení loga, přes promo fotografie, video, grafické zpracování tiskovin, až po tvorbu webu.

Megapixel

Megapixel

Se společností Megapixel spolupracujeme při pořádání fotografickýh workshopů se zaměřením na výuku focení a postprodukce - zejména retuší, tónování, atd. 

Hitrádio Vysočina

Hitrádio Vysočina

Pro Hitrádio Vysočina jsme realizovali dva kinospoty, které běží v jihlavském multikině Cinestar. Po řadu let se realizovalo velké množství projektů v rámci Ranní show s Jirkou a Helou, Animovaný jingl používaný na LED obrazovkách, soutěžní pořad Litr v kapse, apod...

Prague Tattoo Convention

Prague Tattoo Convention

S Prague Tattoo Convention jsme pracovali na tvorbě oficiálních videoreportů z akce, které sloužily k další propagaci následujících ročníků, stejně tak k nahlédnutí pro ty, kteří se akce nemohli zůčastnit. Dělali jsme také krátká videa z focení finalistek Miss Tattoo, která se každoročně vyhlašuje jako nejkrásnější tetovaná dívka konvence. Od roku 2017 je náš fotograf oficiálním fotografem a porotcem Miss Tattoo Convention.

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment

Pro společnost Grafton Recruitment jsme realizovali dva reklamní spoty, jeden s hokejisty z HC Dukla Jihlava, který jsme natáčeli na zimním stadionu a druhý s fotbalisty FC Vysočina, natáčený na fotbalovém stadionu. 

CITY PARK Jihlava

CITY PARK Jihlava

Pro jihlavský City Park natáčíme video reporty z akcí, které probíhají pravidelně ve vnitřních prostorách. Z těchto akcí také vytváříme foto reporty, sloužící pro další propagaci akce, stejně jako připomenutí pro návštěvníky. Mezi akce patří například Nightshopping, Maminka Cityparku, Den dětí, a další... Realizovali jsme také krátký reklamní spot, představující nové polstrované pohovky, které byli do prostor nainstalovány.

HC DUKLA Jihlava

HC DUKLA Jihlava

HC Dukla Jihlava se stala od roku 2015 našim obchodním partnerem a od této chvíle realizujeme upoutávky na zahájení každé nové sezóny Play-Off. Pro Duklu také fotografujeme podklady na promo materiály, plakáty a další.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Video