WS Servis s.r.o.

WS Servis s.r.o.

Pro zaběhnutou a známou společnost WS Servis s.r.o., zabývající se kovovýrobou, jsme vytvářeli grafické materiály, fotografie a nové webové stránky.

Logistic Wheels

Logistic Wheels

Pro nově vzniklou společnost Logistic Wheels s.r.o. jsme vytvářeli kompletní vizuální identitu, od tvorby loga, tvorbu grafických materiálů (vizitek, letáků, brožur, hlavičkovýh papírů) až po tvorbu webových stránek, včetně zpracování promo a produktových videí.

Netable

Netable

Netable je vyjímečný produkt pro seniory vyvinutý a vyráběý společností Exbydo. Podíleli jsme se na kompletní vizuální propagaci tohoto produktu, od navržení loga, přes promo fotografie, video, grafické zpracování tiskovin, až po tvorbu webu.

MT Audio

MT Audio

Se společností MT Audio (Marek Točík) jsme začali velmi úzce spolupracovat v roce 2017. Navrhli a vytvořili jsme logo, vizuální styl a nový web. S Markem Točíkem i nadále spolupracujeme.

Megapixel

Megapixel

Se společností Megapixel spolupracujeme při pořádání fotografickýh workshopů se zaměřením na výuku focení a postprodukce - zejména retuší, tónování, atd. 

Kronospan

Kronospan

Pro společnost Kronospan jsme realizovali náborové a vzdělávací letáky - od focení promo fotografií, přes grafické zpracování letáků až po samotný tisk.

Prague Tattoo Convention

Prague Tattoo Convention

S Prague Tattoo Convention jsme pracovali na tvorbě oficiálních videoreportů z akce, které sloužily k další propagaci následujících ročníků, stejně tak k nahlédnutí pro ty, kteří se akce nemohli zůčastnit. Dělali jsme také krátká videa z focení finalistek Miss Tattoo, která se každoročně vyhlašuje jako nejkrásnější tetovaná dívka konvence. Od roku 2017 je náš fotograf oficiálním fotografem a porotcem Miss Tattoo Convention.

CITY PARK Jihlava

CITY PARK Jihlava

Pro jihlavský City Park natáčíme video reporty z akcí, které probíhají pravidelně ve vnitřních prostorách. Z těchto akcí také vytváříme foto reporty, sloužící pro další propagaci akce, stejně jako připomenutí pro návštěvníky. Mezi akce patří například Nightshopping, Maminka Cityparku, Den dětí, a další... Realizovali jsme také krátký reklamní spot, představující nové polstrované pohovky, které byli do prostor nainstalovány.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Fotografie