WS Servis s.r.o.

WS Servis s.r.o.

Pro zaběhnutou a známou společnost WS Servis s.r.o., zabývající se kovovýrobou, jsme vytvářeli grafické materiály, fotografie a nové webové stránky.

Logistic Wheels

Logistic Wheels

Pro nově vzniklou společnost Logistic Wheels s.r.o. jsme vytvářeli kompletní vizuální identitu, od tvorby loga, tvorbu grafických materiálů (vizitek, letáků, brožur, hlavičkovýh papírů) až po tvorbu webových stránek, včetně zpracování promo a produktových videí.

Kavka Real Estates

Kavka Real Estates

Pro pana Kavku jsme zpracovávali nové logo a vizuální identitu. K té samozřejmě patří i návrhy grafických materiálů jako vizitek, letáků, brožur apod.

Netable

Netable

Netable je vyjímečný produkt pro seniory vyvinutý a vyráběý společností Exbydo. Podíleli jsme se na kompletní vizuální propagaci tohoto produktu, od navržení loga, přes promo fotografie, video, grafické zpracování tiskovin, až po tvorbu webu.

MT Audio

MT Audio

Se společností MT Audio (Marek Točík) jsme začali velmi úzce spolupracovat v roce 2017. Navrhli a vytvořili jsme logo, vizuální styl a nový web. S Markem Točíkem i nadále spolupracujeme.

Československá Fotografie

Československá Fotografie

Československá Fotografie je jeden z největších a nejznámějších tištěných fotografických magazínů. Spolupráci jsme navázali v roce 2017 a zpracovávali jsme pro ČS Fotografii redesign loga a kompletní vývoj a design internetového magazínu.

Kronospan

Kronospan

Pro společnost Kronospan jsme realizovali náborové a vzdělávací letáky - od focení promo fotografií, přes grafické zpracování letáků až po samotný tisk.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Design