Kdo jsme?

Jsme chlapi, kteří se nebáli opustit svou komfortní zónu a pomáhat svým klientům po cestě za svými sny. Děláme pouze to, co nás baví a naši klienti jsou důkazem toho, že to děláme dobře.

Více o nás

 

Naše zkušenosti

S videem jsme začali pracovat v roce 1996. od té doby jsme mu věnovali podstatnou část našich životů a stále se jedná o největší vášeň, která nám vydržela až dodnes přes vystudování filmové školy, grafické školy, a neustálým hledáním nových trendů v online marketingu, které se posouvají rychleji, než stačí běžný divák registrovat.

Naše portfolio

Naše nedávné práce

Happy Sport Club
Corporate identity, Fotografie, Web design
Vila Veronika
Corporate identity
Megapixel
Fotografie, Video
Prague Tattoo Convention
Fotografie, Video
Statek Hudlice
Corporate identity
Hitrádio Vysočina
Video

Naše hlavní služby

 • Video

  Specializujeme se na tvorbu reklamních videí, videoreportů, hudebních videoklipů, trikové postprodukce a dalších služeb, které vycházejí vstříc líným čtenářům. Prozraďte nám svoji vizi a společně ji dotáhneme až před oči Vašich potenciálních klientů.

 • Web

  Originální a jasně rospoznatelý design vašeho webu se klientům vryje hluboko do paměti a pomůže vám o vaší značce budovat povědomí napříč všemi oblastmi marketingu. Weby s vlastní administrací, které můžete dále spravovat sami. Máte vše ve svých rukou.

 • E-shop

  Vytváříme E-shopy s vlastní administrací, evidencí tržeb, fakturací, analýzou prodeje a všemi potřebnými funkcemi pro úspěšný prodej na internetu. Samozřejmostí je propojení s portály heureka.cz a zbozi.cz, díky kterému se vaše prodeje mohou navýšit o dalších až 70%!

 • Fotografie

  Od focení akcí, portrétů, produktů, reklamních letáků, digitálních fotomanipulací až po svatební fotky. Z našeho týmu zkušených fotografů si vždy vyberete toho, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

 • Grafický design

  Tvorba firemní identity (logo, vizitky, polepy aut…) reklamních letáků, plakátů, billboardů až po tvorbu katalogů a časopisů. Oblečeme Vaše podnikání do nového kabátu.

 • Workshopy a kurzy

  Chcete se sami zdokonalovat v řemeslu a poradit s postprodukcí fotografií, videa, naučit správně fotografovat nebo natáčet? Provádíme zaškolení v mnoha směrech a jsme rádi, když se můžeme o své zkušenosti dále podělit.

Reference

Z našeho blogu