9 August 2016
0 Comments

Vilém Čok točil v Jihlavě videoklip

Je to už podruhé co Vilém Čok využil spolupráce s naší společností a rozhodnul se uskutečnit svůj nový videoklip k písni Nejkulaťoulinkatější u naší společnosti. Poprvé tomu bylo cca před jedním rokem, kdy jsme se s Vildou setkali po doporučení uměleckou agenturou CN Music a podíleli jsme se na postprodukci a video opravách jeho vánoční písně Zachraňte Ježíška.

S Vildou se preprodukce řešila výhradně pouze po telefonu a k nám do Jihlavy kvůli časové vytíženosti přijel až v den natáčení. Vildova představa byla vnést do videoklipu co nejvíce kontrastů, o čemž text jeho písně "Nejkulaťoulinkatější" pojednává. Jedním z jeho nápadů bylo, že se na začátek klipu vybere několik protagonistů, kteří se pokusí název písničky vyslovit. Vše tedy probíhalo tak, že jsme protagonisty zavolali a oni až do poslední chvíle nevěděli, co se po nich bude chtít a co budou muset dělat. Po jednom byli pouštěni do ateliéru, kde až po zapnutí nahrávání zazněla věta: "Řekni nejkulaťoulinkatější". Veškeré nepovedé pokusy jsou k vidění přímo ve videoklipu. Vildovo natáčení probíhalo dva dny, kdy jsme natočili všechny jeho zpěvové i herecké scény a v následujícím týdnu se potom dotáčel zbytek záběrů s herci a komparzisty, které doplňují celou myšlenku.

Videoklip byl dokončen za necelý měsíc a jeho křest spolu s křestem Vildova nového CD "Best Rock Čok" proběhnul 15.11.2013 v Rockovém klubu Ježek v Jihlavě.

  • Jaroslav "Šety" Šetek

    Vystudoval produkci a režii ve Zlíne, a od chvíle kdy skončil začal podnikat v oblasti online marketingu se specializací na video a jeho postprodukci. Svoji práci miluje a svému rozvoji věnuje téměř veškerý volný čas.

0 Comments

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ