9 August 2016
0 Comments

Oficiální video report z Tattoo Convention 2014

Máme tu první oficiální video report z 16th International Tattoo Convention Prague 2014. Myslím, že se ročník opravdu vyvedl, atmosféra byla skvělá a stejně tak se nám povedlo ji přenést i do prvního reportu.

Je těžké shrnout události celého nabušeného víkendu do krátkého tříminutového spotu, proto je spot hodně střihově energický - na druhou stranu ale ani na sekundu nenudí a skvěle vystihuje jak práci všech tatérských studií tak i všech pořadatelů a sponzorů akce.  

Myslete na to, že každý report pro Vás může skvěle sloužit jako upoutávka na další ročníky a dá se s ním pracovat i nadále, aby jste potenciálním divákům a návštěvníkům akce ukázali o co přišli, nebo na co se mohou těšit i příště. Fotografie nikdy nevystihnou energii a atmosféru na takové úrovni jako video.

Akce se zůčastnila také německá tattoo modelka Makani Terror, kterou společně s návštěvníky fotil výborný fotograf Jiří Sláma z Prahy. Touto cestou bychom mu také chtěli poděkovat za podporu a důvěru v nás vloženou.

Sešlo se zde ve výsledku 75 tetovacích studií z celého světa a více než 150 přihlášených tetování do soutěže o nejlepší výtvory. Všichni tedy bodali jako o závod, aby stihnuli své mnohdy až obrovské, propracované výtvory do výsledného konce. Nakonec v kategorii o nejlepší práci konvence zvítězilo české studio Van Orthen z Prahy.

Spolupráce a komunikace s pořadateli byla rychlá, flexibilní, přesně věděli co chtěli ve videu zachytit a nebudeme váhat ani chvíli s účastí a podporou i v dalších ročnících.  

A jak propagujete svojí akci Vy?

  • Jaroslav "Šety" Šetek

    Vystudoval produkci a režii ve Zlíne, a od chvíle kdy skončil začal podnikat v oblasti online marketingu se specializací na video a jeho postprodukci. Svoji práci miluje a svému rozvoji věnuje téměř veškerý volný čas.

0 Comments

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ