9 August 2016
0 Comments

Maturitní ples bez starostí

Opět přichází období, kdy se začínají domlouvat maturitní plesy. Starosti s tím kde ples bude probíhat, kdo ho bude moderovat, jakou kapelu si nakonec vybrat, co bude za program, předtančení, kdo ples bude fotit a kdo ples bude točit... Z předchozích zkušeností proto všechny tyto služby společně s naší partnerskou společností SB Talents nabízíme na jednom místě, aby jste si svůj ples užili s co nejmenším počtem starostí okolo.

 1.     Domluvení prostor pro maturitní ples.
 2.     Dodání moderátora plesu.
 3.     Domluvení kapely.
 4.     Profesionální choreografové pro připravení předtančení, případně půlnočního překvapení
 5.     Dodání programu plesu zahrnujícího například: Taneční představení různých stylů, akrobati, žongléři, kouzelníci, barmanská show, modní přehlídka, Ohňová show, apod...
 6.     Natočení plesu na 4 kamery + možnosti i použití akční kamery GoPro.
 7.     Poskytnutí fotografa + možnost dodání fotokoutku pro zvěčnění Vašich přátel, rodiny a návštěvníků.
 8.     Vytvoření krátkého sestřihu (highlights) maturitního plesu a jeho následné šíření po sociálních sítích.
 9.     Tvorba grafického návrhu DVD obalu a polepu v ceně.
 10.     Autorská hudba do videa přímo složena do Vašeho plesu -> Při dalším šíření se tak vyhýbáte problémům s autorskými právy..

Cena za natáčení plesu je vždy individuální podle množství vybraného programu, a základní sazba za poskytnutí video záznamu na 4 kamery a fotografa pro Váš ples začíná na 400,- za studenta.

Maturitní plesy natáčíme již více jak 8 let a za tuto dobu přesně víme, jak tuto událost zaznamenat tak, aby jste si ji mohli živě připomínat další a další roky.

Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na nás a rádi Vám cokoliv zodpovíme jak skrze plánování Vašeho programu, tak skrze informace o tom, jak Vám ušetřit co nejvíce starostí a telefonátů ohledně organizace.

Jde o to si ples užít, ne se z něj zbláznit...

 • Jaroslav "Šety" Šetek

  Vystudoval produkci a režii ve Zlíne, a od chvíle kdy skončil začal podnikat v oblasti online marketingu se specializací na video a jeho postprodukci. Svoji práci miluje a svému rozvoji věnuje téměř veškerý volný čas.

0 Comments

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ