10 August 2016
0 Comments

Inspirace na originální vánoční dárky

Opět se blíží ta část roku, kdy musíme všichni povinně nakupovat spoustu dárků, které zkrátka nelze koupit jindy a tak se opět budeme mačkat u pokladen, tlačit v obchodních domech a obdarovávat každého, kdo obdaruje nás a zároveň trpět výčitkami, jestli je náš dárek dostatečně dobrý a nebude něčím zastíněn... Nekonečný boj, opakující se každý rok. Přemýšleli jste ale o nějakém originálním dárku, který dotyčnému přinese skvělý zážitek a navíc si z něj ještě něco hmotného odnese? Dárek na který ve frontě nečekáte.

Před pár týdny mi napsal člověk, jehož přítelkyně studuje na umělecké konzervatoři. Chtěl jí obdarovat originálním způsobem a poprosil, zda-li by své přítelkyni mohl dát k vánocům její vlastní videoklip. Tento nápad mě zaujal a došlo mi, jak moc pro toho dotyčného taková věc znamená. Na jeden den se točí vše kolem Vás, máte k dispozici vlastní vlasové stylisty, umělecké maskéry, odnesete si spoustu skvělých zážitků a ve výsledku ještě svůj vlastní hudební videoklip. Proto jsme se rozhodli vytvořit množství voucherů, které pod stromeček snadno zabalíte a ve výsledku mají trvalejší hodnotu, než radost u stromečku. Samozřejmě se to nemusí týkat pouze hudebních videoklipů a obdarovávání umělců a kapel.

Velkou radost uděláte taky profesionálním focením. Každý z nás se v době sociálního šílenství rád fotí a pokud dostane jako dárek celý den ve společnosti vizážistky, fotografa, kadeřníka a dalších lidí, kteří jsou zde jenom kvuli němu, jedná se o úžasný zážitek.

Zde je odkaz na několik možných voucherů, které lze jako dárek k vánocům použít:

VOUCHERY

Další věcí kterou na stránkách naleznete jsou fotografické kurzy, které jsou skvělým průpravným cvičením pro začínající fotografy, a pokud chcete svého bližního obdarovat novým fotoaparátem, přímo se to nabízí jako skvělé řešení dalšího dárku, který pomůže dotyčnému více proniknout do této problematiky a pochopit jak s foťákem pracovat.

Pro bližší informace o dárkových voucherech pište na email info@sbco.cz

Stále zde máte jistotu, že Váš dárek bude doručen do štědrého dne :) Těšíme se na Vaše originální nápady!

  • Jaroslav "Šety" Šetek

    Vystudoval produkci a režii ve Zlíne, a od chvíle kdy skončil začal podnikat v oblasti online marketingu se specializací na video a jeho postprodukci. Svoji práci miluje a svému rozvoji věnuje téměř veškerý volný čas.

0 Comments

PŘIDEJTE KOMENTÁŘ